Matt+LaFee(vyjádření Matta)

27. ledna 2007 v 22:16 | Denča |  Part-six NEWS!!!!
Matt otevírá své srdce: Tak jsem dobyl LaFee
Bravo to odhalilo: LaFee je zamilovaná! Poprvé mluví její prítel Matt o vztahu k dívce císlo jedna!
Sladká love-story! Rockerka LaFee miluje clena boybandu! Zpevacka se zabouchla až po uši v prosinci na tour do clena své predkapely Part Six. A taky Matt je totálne zamilovaný, jak exkluzivne prozradil BRAVU...
BRAVO: Poprvé jsi LaFee uvidel v léte, byla to láska na první pohled?
Matt: Vzhledove se mi LaFee líbila hned. Je presne muj typ. Absolutne sladká dívka! Že se mi líbí taky povahove, jsem poprvé poznal na naší spolecné tour. Povídali jsme si celou backstage. Tam jsem poznal, že jsme podobne vyrustali. Oba pocházíme z multikulturních rodin. Oba jsme byli srdecne a nábožensky vychovaní. To me presvedcilo, že se k sobe skvele hodíme.
BRAVO: Co se ti na LaFee líbí?
Matt: Je absolutne milá a sladká. Mám respekt pred její profesionalitou a ambicemi. A shledávám absolutne skvelým, že Christina navzdory jejímu úspechu není vubec nafoukaná.
BRAVO: A vzhledove?
Matt: Prirozene jí také shledávám nádhernou. Má totálne sladký úsmev a krásné rty.
BRAVO: Kdy ses zamiloval?
Matt: To se zrejme stalo behem našich mnoha rozhovoru. Koukali jsme si do ocí. A já si myslel, že je to víc než jen milý rozhovor. A ona je víc než jen dobrá kamarádka.
BRAVO: Jak si jí potom získal?
Matt: Byl jsem jednoduše sám sebou. Verím, že Christina mi presne proto duveruje. Protože poznala, že na ní nechci udelat dojem nejakou pretvárkou. Že to myslím uprímne. Mezi náma bylo všechno príjemný a nekomplikovaný. Myslím, že jsme oba byli velmi uvolnení a mohli jsme se rychle dobre poznat. Jednou jsme si uvedomili, že to mezi námi je.
BRAVO: Skládal jsi jí taky komplimenty?
Matt: Byl jsem jednoduše uprímný a rekl jsem jí: "Jsi sladká dívka"
BRAVO: Jak presne jste se dali dohromady?
Matt: Rekl bych, že s první polibkem bylo jasné, že jsme pár.
Bravo: Jaký byl první polibek?
Matt: To bylo na její narozeninové oslave v Mainz. Christina to už v bravu vyprávela. Byl to krásný moment, všechno bylo dokonalý: koncert bežel dobre, oslava byla super, všechno na to bylo dobrý. A potom se to proste stalo. Nebylo to takový to: Oh bože, šlo to všechno moc rychle, ted je to trapný, ne bylo to proste jen úžasný.
BRAVO: Jak LaFee líbá?
Matt: dobre. Je to preVelmi krásné.
BRAVO: Už jste se po konci tour videli?
Matt: Ano, ale bohužel jen málokdy. Dvakrát trikrát a jen krátce. Oba máme moc práce.
BRAVO: Kde si dáváte schuzku?
Matt: Zpravidla v poledne, jdeme do kavárny, kde je málo lidí. Není pro nás lehké, delat všechny ty bežné veci, co páry delají. Proto jmse štastný, že už mužeme o našem vztahu mluvit. Nechceme hrát žádnou hru na schovávanou. Presto bychom rádi byli nepozorováni, tak jako všichni zamilovaní.
BRAVO: Proc se nesejdete doma?
Matt: Doted na to bylo moc brzy. Ale LaFee ríká, že me k nim brzy pozve a predstaví rodicum.
BRAVO: Jsi z toho vydešený?
Matt: Jen trochu. Velmi by me potešilo, poznat její rodice. Ona je tak milá dívka, jsem si jist, že její rodice jsou taky takový.
BRAVO: Chceš jí predstavit taky svojí rodine?
Matt: No jasne. Moje rodina je na ní už zvedavá. Predevším moji malý sourozenci...
BRAVO: Myslíš, že budeš mít pro váš vztah dostatek casu?
Matt: Casto si voláme a píšeme sms. Proste se musíme naucit, tešit se z krástkých okamžiku, kdy jsme spolu a využít spolecný cas.
BRAVO: Máš strach, že zratíš fanynky?
Matt: Chápu, že je jim to líto, ale doufám, že rozumí, že jsem jen clovek, který chce být štastný. Ostatní boybandy nesmí mít dívky, nebo je skrývat, ale my ne. Domluvili jsme se s klukama, že nechcee fanynky obelhávat.
BRAVO: LaFee je ješte úspešnejší než ty. Jaký to pro tebe je?
Matt: Jsem na ní moc pyšný. Její show na tour na me udelala velký dojem. Teší me to za ní. Hodne spolu mluvíme o svých kariérách. Myslím, že se toho od ní mužu hodne naucit.
BRAVO: Jak vážný je tvuj vztah ke Christine?
Matt: Je pro me hodne duležitá, obzvlášt když je všechno tak cerstvý. Jsem totálne zamilovaný. Je to skoro nenormální, jak se k sobe skvele hodíme. I když se známe tak krátce.
BRAVO: Je LaFee žena tvého života?
Matt: Každopádne má všechno, co by žena mého života mít mela.
BRAVO: Co ocekáváš od vašeho vztahu?
Matt: Vernost, štestí, motýli v brichu. Chtel bych mít pocit, že moje prítelkyne je tu vždy pro me. Predevším, když jsem porád na cestách a odloucený od rodiny, je duležité vedet, že je ta dívka tady pro me, že na me myslí.
BRAVO: Jaká by mela prítelkyne být?
Matt: Sama sebou, milá, sladká a ne arogantní. To se mi na Christine líbí, že je úspešná, ale stále milá a vubec ne nafoukaná.
BRAVO: Kolik už jsi mel holek?
Matt: Mel jsem jeden dlouhý vztah od 16 do18 let. Rozešli jsme se, protože jsem stále víc casu venoval kariére v Part Six. Nechtel jsem tu dívku ranit, a tak jsem jí nechal. Jsem rád, že Christina ví, kolik casu tato práce sebere. Má pro me pochopení.
BRAVO: Jsi Christiny první opravdový prítel...
Matt: To je pro me totálne skvelej pocit. Mluvíme spolu o všem. Ví, že mi muže všechno ríct, když treba neco nebude v porádku...
BRAVO: Christina má strach, že se o ní kluci zajímají jen proto, že je LaFee...
Matt: Pro me to tak každopádne neni. Zajímám se o ní jako o cloveka. Samozrejme, že je príjemné, že máme stejnou práci. Ale LaFee nebo ne, mne jde o ní, jako o cloveka!
BRAVO: Tisíce kluku ti jí závidí. Prozrad, jaká je LaFee doopravdy?
Matt: Je velmi milá, laskavá a prátelská. Vždycky se stará o ostatní a opravdu není egoistická. Je rodinný typ. Když nekoho nezná, je trochu nesmelá. To se mi zdá sladké. A je vtipná. Je s ní velká sranda. Smeje se celý den.
BRAVO: Bydlíš s klukama s kapely ve spolecném byte, nemáš vlastní pokoj. Jak s Christinou vlastne mužeš nerušene telefonovat?
Matt: Okolo telefonu je vždycky boj. Když s Christinou mluvím, jsu na zahradu, nebo se zamknu v koupelne. Kluci už vedí, že s ní chci mluvit v soukromí.
BRAVO: Co si do budoucnosti preješ?
Matt: Že nás fanoušci pochopí a budou z nás mít radost. A že mezi mnou a Christinou pobeží všechno tak dobre jako ted!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama