Popcorn č. 2/2007

26. ledna 2007 v 12:33 | Yessica. |  Us5 NEWS!!!
V novém popcornu je článek Richie versus Bill...
O Richiem napísali:
Charisma: Sympatický blonďáček, který září jako sluníčko a všechno zvládne. Svým uličnickým kukučem dostává do kolen nejednu holku. Někteří kritici mu ale vyčítají, že je snadno nahraditelný čnen boybandu. No, to se ještě uvidí...
Na co má talent: Tenhle kluk má talent na rozdávání. Na své kariéře pracoval systematicky odmalička. V sedmi letech hrál v reklamách, ve dvanácti už získal roličky v seriálech a v patnácti se dostal do US 5. Umí zpívat, tancovat a má herecký talent. Bohužel se těžko vyrovnává se slávou a humbukem, které popularitu doprovází. Špatně odolává stresu, bývá přetažený a stalo se, že už několikrát zkolaboval. Tím vytvořil ornou půdu pro drby o poruchách příjmu potravy. Doufejme jen, že není na hranici svých sil.
Styl a móda: Trička, džíny, tenisky - Richie se obléká stejně jako ostatní teenageři. Během působnosti v US 5 jednoduchý look ani účes příliš nezměnil. Nepotrpí si ani na výstřednosti a jediné, co nosí, je křížek na krku. Fanynkám se to líbí! Podle nich je přirozený a nemachruje. Kritici naopak tvrdí, že Richie nemá dostatek fantazie. A kde je pravda?
Sex-appeal: Blanďaté vlasy, modré oči, široký úsměv - přesně tohle se na něm líbí děvčatům. Je spíš ostýchavý a uzavřený, a tím vzbuzuje pocit, že by ho měly holky chránit. Obejmout ho a už ho nikdy nepustit ze své náruče!
Fans: Richie je nejoblíbenějším členem skupiny US 5, ale i ostatní kluci z kapely - Jay, Mikel, Chris a Izzy - mají své věrné fanynky. Jsou to většinou náctileté holky.
Co dál: Pokud se US 5 rozpadnou, mohou se vydat jednotliv členové boybandu na sólovou dráhu. Richie by do toho pravděpodobně šel. Mohl by se stát taky hercem. V jeho případě však hodně záleží na tom, jak se popere se stresem.
Dále tam byl článek o Chrisovi, proč ještě nenašel opravdovou lásku..??
Chris: "Holky se na nás lepí stejně jako předtím, než jsme prorazili s kapelou US 5," přiznává Chris. Kluci jsou různorodá kvítka. Zatímco Jay a Izzy si neberou servítky a vesele paří s holkama, Richie s Mikelem flirtují nesměle a Chris se drží v ústraní. "První lásku už mám za sebou. Nejsem na nějaký střídání holek, chtěl bych dlouhodobý vztah."
V příštím čísle by měl být článek Po čem touží kluci z Us5...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama