Rozhovor s Richiem z Wheatonu

24. ledna 2007 v 20:40 | Yessica. |  Us5 NEWS!!!
ViVa BamS

V tomto cihlovém domě ve Wheatonu žije Richie. US5-Star má v prvním poschodí svůj starý dětský pokoj
Dva dny před Vánocema nastoupil do letadla do Ameriky. Unavený a vystresovaný ze všeho toho blázince a všech drbů kolem: údajný sex na toaletách s přítelem, údajný vztah s porno herečkou.
Od svého odletu je US5-Star Richie ( 18 ) nezvěstný. Nikdo ho neviděl, nikdo s ním nemluvil. Mezitím, co se čtyři zbývající kluci ze skupiny snaží propagovat svůj nový singl "One Night With You", má Richie od svého otce Roberta Stringiniho (53) zákaz vrátit se zpět do skupiny.
Tato skandální zpráva o 18-ti letém mladíkovi se zdá být od úspěšného advokáta přehnaná. Důsledek: Zakazuje svému synovi návrat zpět do Německa!
VIVABamS vyslídila Richieho v Americe a exkluzivně s ním mluvila- o US5, o skandálech a o jeho otci!
US5-Star se ve Wheatonu, obci s 2000 obyvateli (US-Stát Illinois), schoval.
Tady vyrůstal, žijí tu jeho rodiče. Zvoníme na dveře rudého, cihlového domu. Nějaký mladík s blonďatými rozcuchanými vlasy jde otevřít dveře: Je to Richie! "Ó Ahoj! To je ale překvapení! Pojďte dál!", říká. "Ale prosím žádné fotky." Není upravený, vypadá poměrně rozcuchaně.
Richieho matka Kathy přinese kafé a čokoládový koláč s banány. Na kuchyňském stole leží dopisy od fanoušků. Je to tu útulné, upravdu příjemné. Richie k VIVABamS: "Wheaton je můj azyl, nikdo tady na mě nemůže. Momentálně jsem hodně doma, jen když jsou svátky tak se setkávám se svými přáteli."
Je na tom dobře, ale jakmile přijdou otázky týkající se US5, začne se trápit: "Skupina je pro mě opravdu vším!" Polkne: "Ale musím být i se svou rodinou. Každý večer si se svým otcem povídám o US5. Ale stejně, nezáleží na tom, jak to všechno skončí, já akceptuju rozhodnutí svého otce."
A co říká na své skandální události? Richie: "Nejsem z toho až tak moc rozrušen, ale moje rodina to nese opravdu těžce." A kdyby to měl být konec s US5? "Když se to nepodaří, budu se věnovat herectví." A jeho matka dodává: "Modlíme se každý den, aby všechno dobře dopadlo. Zítra podáme rozhodující zprávu."
Richie doprovodil VIVABamS-reportéry ke dveřím. Usmíval se, později se začal omlouvat: "Můžu říct je PROMIŇTE, nic víc už Vám k tomu asi nepovim."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama