Březen 2007

Richieho trapas nazvavý ,,Uslintaná hvězda"

31. března 2007 v 21:21 | Denča |  Richie Stringini
,,Nejhorší je,když tě zostudí fanoušci.Jednou se to stalo i na jedné z našich zastávek:usnul jsem v autobusu,ve kterém jezdíme na turné,a nevšiml jsem si,že mi při spaní z pusy vytekla slina.Najednou někdo silně bouchnul na okno a já se probudil.Venku stálo pět šest holek a mohly se potrhat smíchy.Jedna z nich si ukazala na bradu,teprve potom jsem si všiml sliny,která mi už stékala na tričko!Zalezl jsem pod deku a nevystrčil nos,dokud nebyl vzduch čistý.

Jay slaví narozeniny-25!

31. března 2007 v 21:11 | Denča |  Us5 NEWS!!!
Dnes je to přesně 25 let od doby, kdy se v Londýně narodil chlapec, který už měl od malička nadání dělat muziku- Jay Khan. Jeho životem ho od malička provázeli slavní producenti a profesionální umělci. Sám Jay toho již za svůj život dokázal uctihodně moc. My mu přejeme ještě více úspěchů a zdarů v jeho životě a také aby mu ještě dlouho vydržel jeho krásný vztah s Lenou a hlavně s US5 Smile
Všechno nejlepší Jayi!US5 napadeni antifanoušky!!!!!!

31. března 2007 v 21:09 | Denča |  Us5 NEWS!!!
22.03 bylo vysíláno Playstation 3, kde byli hvězdy jako je Sido, Good Charlotte a samozřejmě nechyběli ani US5. Sido, který vystupoval před US5 posměšně skomentoval "narkotickou" aférku kluků. Jakmile poté vešli US5 na scénu, publikum se jim vysmálo.. US5 měli zazpívat písně "Gone" "As Good As It Gets", "In The Club", "One Night With You", "Maria" a "Just Because Of You", v té chvíli antifanoušci neztráceli čas a začali po US5házet různé věci a dokonce na ně lili i vodu! Jay to již po první písni skomentoval "Ahoj Berlíne, jsme rádi, že jsme dostali tu šanci být tady. Zdravíme všechny US5 fanoušky a ****** všechny antifanoušky. Chceme tady předvést naši show a těm, kdo si to chtějí užít s námi přejeme dobrou zábavu a ti, kdo nás tady nechtějí by se měli otočit a odejít...", urážky však nepřestali. Toto těžké představení, kterým museli kluci projít bylo první za poslední dva roky, které Německo pamatuje!

Láska mezi Richiem a Gerdi

31. března 2007 v 21:07 | Denča |  Us5 NEWS!!!
Je tu něco, o čem se může každé Richieho fanynce je zdát, ale mlaedému psovi z Německa se tento sen splnil. Popstar z US5 se zamiloval do "Gerdi vom Roten Bach". Bude doprovázet svého páníčka jen na světových tours.
Tento pes má dlouhé, hnědé chlupy, perfektní postavu a velké, tmavé oči: "Gerdi vom Roten Bach" je opravdu atraktivní pes, kterého ani opravdová hvězda nemůže popřít.Hned v momentě, kdy blonďatý zpěvák z US5 vstoupil na dvůr majitele psů Reného Lauterbacha spatřil 3 měsíčního psa se kterým si hned padli do náručí. Richie ležel na louce s malým psem v náručí, který olizoval jeho tvář. "Oba si spolu najednou začali hrát a už spolu pak zůstali" řekl Lauterbach v momentě, kdy Gerdi vylezl ze své boudy.19ti letý zpěvák žije v bytě v Berlíně, kde nebydlí společně se svojí skupinou. Přivedl si sebou pár lidí: reportéra a fotografa magazínu Bravo. Přišel také Stringiniho bodyguard, který je asi 2 metry vysoký.
"Nemám takovéhle typy hostů moc často." dodává
Lauterbach. Také nám prozradil, že Richie vůbec nic netušil v momentě, kdy po něm Gerdi skočil.
"Nemohl jsem se vůbec udržet! Skočil po mě, jako bych byl nějaký jeho velký kamarád".Lauterbach něchtěl nikdomu Gerdiho dát, Richie byl ale vyjímka. Gerdi má skvělou povahu a je schopný bez problémů cestovat se svým novým páníčkem.
Jeho matka vyhrála několik významných cen díky její kráse. Richie jí dal jméno "Candra".

Pozor na falešné Meet-and-Greet!

31. března 2007 v 21:04 | Denča |  Us5 NEWS!!!
Je zde pár US5-supportérských stránek, které uvádí, že můžete vyhrát setkání s US5 při zúčasnění se něčeho, co právě odstartovali; budťe prosím opatrní, rozhodnete-li se zúčastnit se a neplaťte za to!
Pokud už jste nějakou takovoto věc udělali; radíme vám, abyste zažalovali toho, kdo vám setkání slíbil.
US5 managementi a oficiální fanklub jsou jaký jediný oprávněni rozdávat Meet-and-Greet s US5.

US5 kriminálníci?

31. března 2007 v 20:58 | Denča |  Us5 NEWS!!!

ZDE se můžete podívat na video, které bylo natočeno během US5 photoshotingu, které probíhalo nedávno. Byl to normální photoshooting, ale se speciálním mottem: Nobody Is Perfect. (Nikdo není dokonalý)
Kluci měli předstírat, že jsou kriminálníci a že se chytají jít do vězení.Chris také řekl něco k jejich drogovému skandálu. Řekl, že je naprosto nevinný a že prostě nemůže udělat nic bez toho, že by se o tom všude v médiích začalo psát.

Oficialní vyjádření

23. března 2007 v 20:28 | Denča |  Us5 NEWS!!!
Triple- M

Oficiální fanklub telefonoval s Triple-M, manažery US5 a ti řekli:

"Nikdo z US5 nebere drogy. Kouří tabák, který je vyroben z jablek. Nic jiného!"

Vypadá to, že to bude ještě zajímavě pokračovat...

Zdroj : www.us5.cz

Obrázky ukazují Richieho

23. března 2007 v 20:26 | Denča |  Us5 NEWS!!!
Bral drogy s Izzym

Už je zcela zřejmé, že ten, kdo bral drogy společně s Izzym na hotelovém pokoji není Chris, ale Richie.
Je to jasně vidět na následujících obrázcích - je to Chris Stringini ne Chris Watrin!

ZDE

Jestliže Richie opravdu bral drogy, jak na to budou reagovat jeho rodiče?
Ale zachovejte klid: Mohla to být také jen voda...


Zdroj : www.us5.cz

Izzy & ?-PŘISTIŽENI!

23. března 2007 v 20:24 | Denča |  Us5 NEWS!!!
Braly drogy...

Jak RTL - německý TV magazín - odvysílal, před pár týdny byli dva členové US5 zastihnuti behěm braní drog na jejich hotelovém pokoji v Berlíně. Je zřejmé, že jeden z nich je Izzy, není však zcela známo, kdo je druhý z kluků. Předpokládá se, že by to mohl být Chris. Většina však říká, že je to Richie a někteří i dokonce, že je Jay ten, kdo kouřil drogy společně s Izzym.
Sami se můžete podívat na video a udělat si vlastní názor:

Video

Hlavní je, že jestliže kluci brali opravdu drogy, byli to jen nějaké slabé drogy, které nemohou klukům nějak uškodit. Je tady ovšem i možnost, že kouřili normální tabák...

Tour Asie-Japonsko-Anglie

20. března 2007 v 21:15 | Denča |  Us5 NEWS!!!
Tours a CDs

- Od konce března do poloviny dubna budou kluci cestovat po Japonsku.
- Na leden 2008 je v Japonsku naplánována tour.
- V létě by mělo v Asii vyjít "In the club" společně se všemy písněmi z obou CD.
- V Německu by mělo v květnu vyjít 6 nebo 7 nových songů! Můžeme se proto těšit na mnoho nových "US5-děl".
-
V létě se ještě plánuje US5 tour po Německu.
- V Anglii vyjde v dubnu singl "In the club".


Jak si Jay žije?

20. března 2007 v 21:13 | Denča |  Us5 NEWS!!!
RTL

Rtl nedávno vysílalo takové Jayovo malé "Homestory". Vy máte nyní možnost podívat se, jak si Jay žije Wink
Mimo to můžete taky slyšet kousek z nového singlu!

RTL- Jay

Zdroj : www.us5.cz

Jay a Lena

20. března 2007 v 21:10 | Denča |  Us5 NEWS!!!
"Ano, jsme spolu."

On zpívá v US5, ona zvítězila "Germany's Next Topmodel" na rok 2006: Jay Khan (24) a Lena Gercke (19)!Myslíte, že je to další německý ´pár snů´? Yam!BamS ti nyní přináší první fotografie páru, které se jim podařilo nafotit. Jejich ruce se něžně svírají, z očí jim jiskří radost. Je to jednoznačné - Musí to být láska! Yam!BamS oznámilo Jayovi po telefonu, že je v sobotu společně přistihli..."Ano, jsme spolu", oznámil Jay. "Čtyři týdny, je to stále velmi čerstvé. Ale přesto bych chtěl ještě jednou pro jistotu mluvit nejdříve s Lenou."On - vysoký, štíhlý, tmavovlasý.
Ona - vysoká, sexy, blondýna.
Zdroj: us5.cz

Jak správně flirtovat?-podle Joa

15. března 2007 v 19:41 | Denča |  Killerpilze NEWS!!!
Jo(17) ví,co holky chtějí.Hluboký pohled do očí je jen začátek...
VYUŽIJ KAŽDOU ŠANCI!
Připadá ti těžké někoho někoho oslovit?Tak to trénuj v každodenních situacích.Ptej se lidí na ulici na cestu,kolik je hodin apod. a uvidíš,že to půjde snáz.
FLIRTUJ,JEN KDYŽ MÁŠ DOBROU NÁLADU!
Nenuť se do koketerie,když jsi zrovna schytal/a kouli z matiky.Špatnou náladu namá smysl přebíjet přetvářkou.Zítra bude líp!
NA OBLEČENÍ ZÁLEŽÍ!
To ale neznamená,že holky musí nosit velké výstřihy nebo minisukně.Nejdůležitější je,abys nosil/a jen to,v čem se cítíš dobře.
ZAPOMEŇ NA TRAPNÉ HLÁŠKY!
,,Čau bejby,tak co?´´Uf,frajerská gesta jsou totálně out.Nikdy se nepřetvařuj,buď vždycky svůj/svá.

The Dome 41-video a fotky

15. března 2007 v 19:14 | Denča |  Us5 NEWS!!!
Video a fotky

2. března
byli US5 v "The Dome 41" v Mannheim v Německu, kde zazpívali a předvedli novou choreografii. Na udílení zazpívali US5 2 písně z jejich nového alba "In Control" : "Gone" a "As good as it gets."Pokud jste se zapomněli na The Dome 41 dívat, máme pro vás video ZDE!

Fotogalerie, která obsahuje i pár fotek z večera.

Zdroj: us5.cz

Richie vyrostl!!!

8. března 2007 v 10:32 | Denča |  Us5 NEWS!!!
Po spoustě spekulacích můžeme nepochybně potvrdit: Ano, vyrostl.
Na začátku Richieho kariéry v US5, měřil pouhých 170 cm, krátce na to se objevovala jeho výška v časopisech a na internetu jako 173 cm a poté 175 cm. Ale rozdíl nebyl nikdy nějak moc znatelný.

Jisté je jen to, že nyní je Richie vyšší než Izzy. Je však i velmi znatelné, že je skoro stejně vysoký jako Mikel (178 cm). Toho si lze všimnout na fotce, která byla vyfocena na "The Dome 41" 2. března.Vzhledem k Richieho věku už neni moc pravděpodobné, že ještě nějak rapidně poroste, přesná výška však není zcela známa.
Zdroj: US5.cz

Milel :,, Ano,jsme pár"

8. března 2007 v 10:29 | Denča |  Us5 NEWS!!!
Na RTL Punkt 12, německém nejsledovanějším odpoledním zpravodajství vysílali včera reportáž o Mikelovi a jeho aférce s deccous modelkou Joannou.

ZDE se na reportáž můžeš podívat

Kdo z nich je lepší?Richie nebo Bill?

7. března 2007 v 17:40 | Denča |  Us5 NEWS!!!
A protože jsme blog o US5 a Tokio Hotel nemáme rády,tak zde zveřejním jen článek o Richiem.
SLADKÝ HOCH
Úspěch
Singly,jako Maria,Just Because Of You nebo Come Back To My Baby zabodovaly v mnoha evropských hitparádách na plné čáře.Perfektně se navíc vede i albu Here We Go.Je jasné,že kapelu US5 čeká nadějná budoucnost.,,Jsem plný síly a náš úspěch mi dodává energii,´´svěřil se Richie,který kvůli kariéře dokončil školu dříve,než měl původně v plánu.,,Pracujeme jako o život a nemáme ani čas své úspěchy pořádně oslavit,´´postěžoval si.,,My to ale doženeme.´´
Kapela
Kluci z US5 se poznali až v castingové show Big In America.Dohromady je dal Lou Pearlman,který v minulosti pomohl k úspěchu Backstreet Boys,Natural nebo N Sync.I když se US5 znají teprve krátce,jsou perfektně sehraní.Před každým vystoupením se například společně modlí,což právě Richiemu pomáhá proti trémě.
Kariéra
Na jevišti stál Richie poprvé už ve čtyřech letech.Hrál v muzikálech,natáčel reklamy a dokonce si zahrál v hollywoodském filmu ,,Rule Number One´´.Původně chtěl být Richie hercem,ale kariéře zpívat v chlapeckém boybandu nedokázal odolat.Herectví se však Richie nevzdal.,,Nikde není psáno,že v budoucnu nenatočím nějaký pěkný film,´´přeje si.
Hlas
Richie si zpíval vždy jen ve sprše.Jeho první veřejné pěvecké vystoupení bylo až při castingu do US5.Jeho jemný hlas tehdy všechny totálně dostal a nyní je považován za velký talent.Nejlépe mu prý sedí balady.
Look
I když na svůj vzhled Richie příliš velký důraz neklade,nálepky sladkého blonďáčka a hezounka se jen těžko dokáže zbavit.Zálibu má Richie ve sportovním a ležérním oblečení a je doslova posedlý nákupy.Největší starosti mu prý dělá jeho pleť.Jako mnoho teenagerů má i on velké potíže s akné.,,Používám nejrůznější přípravky a pořád se to nelepší,´´stěžuje si Richie.,,Často si připadám bezradný.´´
Fanoušci
,,Naši fanoušci jsou cool a zbožňuji je,´´říká Richie.Není to tak dlouho,kdy se o Richiem šířily nepěkné pomluvy.A právě faoušci ho podpořili,aby se psychicky nezhroutil.Jako poděkování pro ně nazpíval song Best Friend ,který se jako jeho první sólovka objevil na desce Here We Go vydané v reedici.
Dívky
Stejně jako Bill i Richie o sobě prohlašuje,že umí skvěle líbat.Rád má dívky tak trochu drzé.Takové,které se dokáží prosadit.,,Když je dívka veselá a sladká a nechá se dobývat,je to pro mne to pravé,´´svěřil se Richi,který však na druhou stranu přiznává,že se často stydí dívku oslovit.
Klady a zápory
Richie dokáže být velmi srdečný,otevřený a kontaktní.,,Mám rád společnost a umím dát najevo své sympatie,´´přiznává.Často však dokáže být i vychloubačný a mívá problémy si udržet pořádek v pokoji.Čas od času paroduje své kámoše z kapely,když napodobuje jejich hlasy nebo gesta a tím je prý dohání k šílenství.
V kom má oporu?
Největší oporou je pro Richieho rodina.,,Často se cítím osamělý a volám mámě.Když jsem ale v kontaktu s fanoušky,hned je mi lépe,´´přiznává.V poslední době ho však rodiče drží na uzdě víc,než je potřeba,a to se hošánkovi z US5 přestává líbit.
Co nesnáší?
Každá cesta z USA do Evropy je pro Richieho noční můrou.Nesnáší totiž létání.Ještě větší strach má ale z hadů,pavouků a ze tmy.,,Do osmi let jsem spal s rodiči,´´práskl na sebe.,,Prostě jsem se sám bál.´´

Extreme activity

6. března 2007 v 16:34 | Yessica. |  Us5 NEWS!!!
US5 byli 22. února 2007 v pořadu "Extreme Activity". Tak tady je pár obrázků. Mě se nejvíc líbí poslední dvě a Chrisovi to tam taky sekne....! Ale posúďte sami... :-)The Dome 41

6. března 2007 v 15:42 | Yessica. |  Us5 NEWS!!!
US5 Byli 2.března, na "The Dome 41". Zaspívali tam 2 písničky a to "Gone" a "As Good As It Gets". Jay a Chris tam opět udělali "Křičící-Battle" s fanouškami mezi pravou a levou stranou fanoušků (jednou kričela pravá strana publika a jednou levá strana), přesně tak jako to dělali i na jejich Tour. Oproti Tokio Hotel, US5 nebyli vypískaní... No a tady je zatím pár obrázkov. Užite si jich :-)

Naše tajná přání(český Popcorn)

5. března 2007 v 20:58 | Denča |  Us5 NEWS!!!
MIKEL
Láska : Doufám,že potkám pěknou sexy holku,která mi bude rozumět.Budeme se navzájem podporovat a o všem si budeme povídat.Jenom nechci,aby byla starší než já!
Kariéra : Naše nové album In Control a velké turné na jaře by mělo být ještě úspěšnější než to předchozí.Laťka je vysoko,ale mi ji přeskočíme.Slibuji!
Přání : Moc si přeju,abychom byli úspěšní,a za kluky doufám,že mě nebudou muset pořád někde hledat.,,Kde je Mikel?´´-to u nás byla loni nejčastější hláška!
POPCORN komentář : Možná by kluci mohli mezi sebou losovat,kdo z nich si přiváže Mikela k ruce,aby věděli,kde je:-).
JAY
Láska : Nějaká přítelkyně by se fakt šikla.Měla by být chápavá a občas by se za mnou mohla přijet podívat,když budu třeba měsíc na turné.Pak bych jí položil k nohám třeba celý svět!
Kariéra : US5 by měli dobýt všechny hitparády,což bude samožřejmně hodně práce.Ale aspoň se nebudeme nudit!Taky si přeju,abych byl zdravý a spokojený jako doteď.
Přání : Nerad bych,aby se mnou měla ,,dobrá víla´´hodně práce.Stačí mi,když budu šťastně žít a moje rodina bude zdravá.Ale i to je pěkný záhul,nebo ne?
POPCORN komentář : Co místo ,,dobré víly´´ zaměstnat třeba zlatou rybku?Ta každému plní dokonce tři přání.:-)
RICHIE
Láska : Blondýnka,brunetka,černovláska nebo zrzka?Však ona se už nějaká najde,nebo ne?Rád bych potkal milou a upřímnou holku,s kterou se budu dělit o tajemství!
Kariéra : Měli bychom všem teenagerům na světě ukázat,že US5 mají na to,být na vrcholcích hitparád.Pokoušíme se o to s novým singlem-baladou One Night With You!Doufám,že to klapne.
Přání : Zdravějšího a silnějšího Richieho.Loňský rok se kolem mě strašně rychle přehnal.Holky,pošlete mi sílu,a já to pořádně rozbalím!Všem lidem bych přál spokojenost a lásku.
POPCORN komentář : Neuškodilo by zařadit do jídelníčku zeleninku a ovoce a občas si zajít do posilky.A hlavně přibrat nějaké to kilo...
IZZY
Láska : Jednou bude přede mnou stát,mně se rozklepou kolena a pravděpodobně ze sebe nedostanu ani hlásku.Tak poznám,že je to ta pravá!Člověk by neměl lásku hledat,ale čekat,až si ho najde sama.
Kariéra : Doufám,že neuvidím ani jednu nemocnici,že mi nebudou dělat problémy kolena,které mě občas bolela,a nepřivodím si žádný úraz.A na jevišti to pořádně rozjedu!
Přání : Máte dvě hodiny čas?Tady máte můj seznam přání!Ne,teď vážně,škrtnu ze svého slovníku všechna sprostá slova.A rád bych se taky občas pořádně vyspal!
POPCORN komentář : Jen aby se Izzyho kolena nezměnila v rosol.Až by pak potkal slečnu Božskou,chvění sulcu by jen těžko zastavil.:-)
CHRIS
Láska : Izzy si počká,až si ho najde láska sama,já bych tu svou radši hledal.Doufám,že budu mít štěstí a najdu ji co nejdříve.Život je příliš krátký na to,aby se člověk pořád pídil za nějakou novou láskou.
Kariéra : Když jsi k fanouškům upřímný,jsou věrní.A já slibuju za všechny,že se s US5 budeme snažit,abychom vás nezklamali a dobyli Evropu a Ameriku!Držte nám palce!
Přání : Spokojenost a mír!Jsem smutný a naštvaný,když si zapnu televizi a vidím tam zprávy o válkách a terorismu.Osobně si přeju zase začít se sportem,to je to nejlepší odreagování.
POPCORN komentář : Možná by se Chris mohl stát soukromým očkem,třeba by pak našel rychleji i tu svou lásku...