Naše tajná přání(český Popcorn)

5. března 2007 v 20:58 | Denča |  Us5 NEWS!!!
MIKEL
Láska : Doufám,že potkám pěknou sexy holku,která mi bude rozumět.Budeme se navzájem podporovat a o všem si budeme povídat.Jenom nechci,aby byla starší než já!
Kariéra : Naše nové album In Control a velké turné na jaře by mělo být ještě úspěšnější než to předchozí.Laťka je vysoko,ale mi ji přeskočíme.Slibuji!
Přání : Moc si přeju,abychom byli úspěšní,a za kluky doufám,že mě nebudou muset pořád někde hledat.,,Kde je Mikel?´´-to u nás byla loni nejčastější hláška!
POPCORN komentář : Možná by kluci mohli mezi sebou losovat,kdo z nich si přiváže Mikela k ruce,aby věděli,kde je:-).
JAY
Láska : Nějaká přítelkyně by se fakt šikla.Měla by být chápavá a občas by se za mnou mohla přijet podívat,když budu třeba měsíc na turné.Pak bych jí položil k nohám třeba celý svět!
Kariéra : US5 by měli dobýt všechny hitparády,což bude samožřejmně hodně práce.Ale aspoň se nebudeme nudit!Taky si přeju,abych byl zdravý a spokojený jako doteď.
Přání : Nerad bych,aby se mnou měla ,,dobrá víla´´hodně práce.Stačí mi,když budu šťastně žít a moje rodina bude zdravá.Ale i to je pěkný záhul,nebo ne?
POPCORN komentář : Co místo ,,dobré víly´´ zaměstnat třeba zlatou rybku?Ta každému plní dokonce tři přání.:-)
RICHIE
Láska : Blondýnka,brunetka,černovláska nebo zrzka?Však ona se už nějaká najde,nebo ne?Rád bych potkal milou a upřímnou holku,s kterou se budu dělit o tajemství!
Kariéra : Měli bychom všem teenagerům na světě ukázat,že US5 mají na to,být na vrcholcích hitparád.Pokoušíme se o to s novým singlem-baladou One Night With You!Doufám,že to klapne.
Přání : Zdravějšího a silnějšího Richieho.Loňský rok se kolem mě strašně rychle přehnal.Holky,pošlete mi sílu,a já to pořádně rozbalím!Všem lidem bych přál spokojenost a lásku.
POPCORN komentář : Neuškodilo by zařadit do jídelníčku zeleninku a ovoce a občas si zajít do posilky.A hlavně přibrat nějaké to kilo...
IZZY
Láska : Jednou bude přede mnou stát,mně se rozklepou kolena a pravděpodobně ze sebe nedostanu ani hlásku.Tak poznám,že je to ta pravá!Člověk by neměl lásku hledat,ale čekat,až si ho najde sama.
Kariéra : Doufám,že neuvidím ani jednu nemocnici,že mi nebudou dělat problémy kolena,které mě občas bolela,a nepřivodím si žádný úraz.A na jevišti to pořádně rozjedu!
Přání : Máte dvě hodiny čas?Tady máte můj seznam přání!Ne,teď vážně,škrtnu ze svého slovníku všechna sprostá slova.A rád bych se taky občas pořádně vyspal!
POPCORN komentář : Jen aby se Izzyho kolena nezměnila v rosol.Až by pak potkal slečnu Božskou,chvění sulcu by jen těžko zastavil.:-)
CHRIS
Láska : Izzy si počká,až si ho najde láska sama,já bych tu svou radši hledal.Doufám,že budu mít štěstí a najdu ji co nejdříve.Život je příliš krátký na to,aby se člověk pořád pídil za nějakou novou láskou.
Kariéra : Když jsi k fanouškům upřímný,jsou věrní.A já slibuju za všechny,že se s US5 budeme snažit,abychom vás nezklamali a dobyli Evropu a Ameriku!Držte nám palce!
Přání : Spokojenost a mír!Jsem smutný a naštvaný,když si zapnu televizi a vidím tam zprávy o válkách a terorismu.Osobně si přeju zase začít se sportem,to je to nejlepší odreagování.
POPCORN komentář : Možná by se Chris mohl stát soukromým očkem,třeba by pak našel rychleji i tu svou lásku...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama